Info o skupině

15. března 2007 v 16:53 | Eviik |  Simple Plan
SIMPLE PLAN
Členové skupiny jsou Pierre Bouvie, který je zpěvák, Sebastien Lefebvre (Seb) hraje na kytarru a také je doprovodným zpěvákem,
David Desrosiers- baskytarysta a doprovodný zpěvák, Jeff Stinco hraje na kytaru a Chuck Comenau je bubeník.
Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později)dlouho. Chodili spolu na střední školu. V té době měli Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině Reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.
Sestava - Pierre, Chuck, Jeff, David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plán, že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama